TEKİRDAĞ İL MEM ARGE

Eğitimde İyi Örnekler

Projenin Amacı: Tekirdağ İl Millî Eğitim Müdürlüğüne bağlı okul ve kurumlar tarafından akademik, bilimsel, sosyal, sportif ve kültürel alanlarda gerçekleştirilen iyi örnek uygulamalarının görünürlüğünü ve sürdürülebilirliğini artırmak; söz konusu iyi örneklerin ve model uygulamaların teşvik edilmesini, tanıtılmasını ve yaygınlaştırılmasını sağlamaktır.

 

Projenin Özeti: Her okul/kurum 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı içerisinde yönergede belirtilen şartları taşıyan en fazla 3 çalışmasına yönelik başvurusunu her ayın 1-30´u arasında Tekirdağ Bilişim Sistemleri (TEKBİS) üzerinden elektronik ortamda gönderecektir. Gelen çalışmalar İl Değerlendirici Kurulu tarafından değerlendirilerek seçilen okul/kurumlara ait çalışmalar AR-GE Birimi Web sayfasında bir sonraki ayın çalışma dönemi sonuna kadar yayınlanacaktır. Yıl içinde yapılan başvurulara yönelik e-kitap hazırlanacaktır.

 

Projenin Hedef Kitlesi: Tekirdağ ili genelindeki tüm resmi/özel okul ve kurumlar

 

Projenin Başlama-Bitiş Tarihleri: 2023 Ağustos - 2024 Haziran

 

Başvuru için lütfen tıklayınız. 

 

 EĞİTİMDE İYİ ÖRNEKLER 2023-2024          
Eğitimde İyi Örnekler (Eylül)  Eğitimde İyi Örnekler (Ekim)  Eğitimde İyi Örnekler (Kasım)  Eğitimde İyi Örnekler (Aralık)  Eğitimde İyi Örnekler (Ocak)             
 Eğitimde İyi Örnekler (Eylül)  Eğitimde İyi Örnekler (Ekim)  Eğitimde İyi Örnekler (Kasım)  Eğitimde İyi Örnekler (Aralık)  Eğitimde İyi Örnekler (Ocak)            
                     
                     
                     
                     

 

 

100. Yıl Mahallesi İnci Sokak No 17.19/1 59100 Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ - 0 282 261 20 11 Dahili 145

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.