TEKİRDAĞ İL MEM ARGE

Etkileşimli Okul Güçlendirme Projesi

Projenin Amacı: İlimiz genelinde emsallerine göre "Eğitim-Öğretime Erişim, Eğitim-Öğretimde Kalite ve Kurumsal Kapasite" temalarında dezavantajlı durumda olan okulların mevcut durumlarının iyileştirilmesi ve geliştirilmesini sağlamak.

 

Projenin Özeti: Proje kapsamında; öncelikle İl Proje Koordinasyon Kurulu oluşturulacaktır. Ardından proje kapsamındaki pilot okulları tespit edilecektir. Eğitim-Öğretim yılı içerisinde proje kapsamındaki okul müdürlüklerine "Okul Gelişim Planı ve TEKİR-AĞ Projesi" çalışmaları ile okulların ihtiyaçları doğrultusunda belirlenen konularda rehberlik edilecektir. Bu kapsamdaki çalışmaların yürütülmesi amacıyla proje kapsamındaki okullar ile AR-GE personellerinin eşleştirilmesi yapılacaktır. 

 

Projenin Hedef Kitlesi: İlimiz genelinde emsallerine göre "Eğitim-Öğretime Erişim, Eğitim-Öğretimde Kalite ve Kurumsal Kapasite" temalarında dezavantajlı durumda olan okullar

 

Projenin Başlama-Bitiş Tarihleri: 2022 Ağustos - 2023 Haziran

100. Yıl Mahallesi İnci Sokak No 17.19/1 59100 Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ - 0 282 261 20 11 Dahili 145

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.