Hüseyin Pehlivan İlkokulu Öğrencileri Atölyemizde Ağırlandı
![Hüseyin Pehlivan İlkokulu Öğrencileri Atölyemizde Ağırlandı](/meb_iys_dosyalar/2024_06/05171218_adsiztasarim.jpg)
İlimiz genelinde yürütülmekte olan Tekirdağ Kodluyor ve STEAM Projesi ile öğrencilerimizin Kodlama ve STEAM farkındalığının artırılması ve proje kapsamında öğrencilere yönelik yürütülen faaliyetlerin tanıtılması amacıyla Hüseyin Pehlivan İlkokulu'ndaki öğretmen ve öğrencilerimiz; Müdürlüğümüz bünyesindeki Halide Selma Akdoğan Maker, Kodlama ve STEM Laboratuvarında ağırlanmıştır. Öğrencilerimize Kodlama ve STEAM yaklaşımlarına yönelik etkinlikler, Müdürlüğümüz Ar-Ge Birimi öğretmenlerinden Hanifi BELGE tarafından yapılmıştır.
Etkinliğe, Strateji Geliştirme Şube Müdürü Gürcan AYVAZ katılarak iyi dilek ve temennilerini sunmuştur.