TEKİRDAĞ İL MEM ARGE

Eğitimde İyi Örnekler

Projenin Amacı: Tekirdağ İl Millî Eğitim Müdürlüğüne bağlı okul ve kurumlar tarafından akademik, bilimsel, sosyal, sportif ve kültürel alanlarda gerçekleştirilen iyi örnek uygulamalarının görünürlüğünü ve sürdürülebilirliğini artırmak; söz konusu iyi örneklerin ve model uygulamaların teşvik edilmesini, tanıtılmasını ve yaygınlaştırılmasını sağlamaktır.

 

Projenin Özeti: Her okul/kurum 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı içerisinde yönergede belirtilen şartları taşıyan en fazla 3 çalışmasına yönelik başvurusunu her ayın 1-30´u arasında Tekirdağ Bilişim Sistemleri (TEKBİS) üzerinden elektronik ortamda gönderecektir. Gelen çalışmalar İl Değerlendirici Kurulu tarafından değerlendirilerek seçilen okul/kurumlara ait çalışmalar AR-GE Birimi Web sayfasında bir sonraki ayın çalışma dönemi sonuna kadar yayınlanacaktır. Yıl içinde yapılan başvurulara yönelik e-kitap hazırlanacaktır.

 

Projenin Hedef Kitlesi: Tekirdağ ili genelindeki tüm resmi/özel okul ve kurumlar

 

Projenin Başlama-Bitiş Tarihleri: 2023 Ağustos - 2024 Haziran

 

Başvuru için lütfen tıklayınız. 

 

 EĞİTİMDE İYİ ÖRNEKLER 2023-2024          
Eğitimde İyi Örnekler (Eylül)  Eğitimde İyi Örnekler (Ekim)                   
 Eğitimde İyi Örnekler (Eylül)  Eğitimde İyi Örnekler (Ekim)                  
                     
                     
                     
                     

 

 

100. Yıl Mahallesi İnci Sokak No 17.19/1 59100 Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ - 0 282 261 20 11 Dahili 145

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.