TEKİRDAĞ İL MEM ARGE

Deneyap Türkiye E-Sınav Bilgilendirme Toplantısı

Deneyap Türkiye E-Sınav Bilgilendirme Toplantısı

Ülkemizin teknoloji alanında gelişimini ivmelendirmek amacıyla, Cumhurbaşkanlığı 100 Günlük Eylem Programlarında da yer alan, 81 İlde 100 Deneyap Teknoloji Atölyesi Projesi ile Türkiye genelinde teknoloji atölyeleri kurulması hedeflenmektedir.

Projenin ilk etabında 12 ilde, ikinci etabında 18 ilde hayata geçirilmiş olup üçüncü etabında Ankara, Aksaray, Aydın, Balıkesir, Batman, Bingöl, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Erzincan, Giresun, Hatay, İstanbul, Karaman, Kars, Kayseri, Kırıkkale, Kilis, Kocaeli, Kütahya, Mardin, Mersin, Ordu, Sivas, Şırnak, Tekirdağ ve Van illerinde atölyeler hayata geçirilecektir.

İlimizin de sürece dâhil edildiği Deneyap Teknoloji Atölyesi Projesi'nde; sınavla öğrenci seçimi ve atölyelerde görev alacak eğitmenlere dair bilgilendirme il genelindeki çok sayıda öğrenci, öğretmen ve idarecimizin katılımı ile 28 Haziran 2021 tarihinde Deneyap Türkiye İcra Kurulu Üyesi ve Vakıf Müdürü Sayın Ömer Kökçam tarafından gerçekleştirilmiştir.

Deneyap Türkiye E-Sınav Bilgilendirme Sunumu için tıklayınız.

Atölyeler ile ilgili detaylı bilgiye https://www.deneyapturkiye.org/ resmi web sitesinden ulaşabilirsiniz.

100. Yıl Mahallesi İnci Sokak No 17.19/1 59100 Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ - 0 282 261 20 11 Dahili 145

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.