TEKİRDAĞ İL MEM ARGE
"Dersimiz Tekirdağ" Projesinin Kitap ve İşleyiş Süreci Bilgilendirme ve Tanıtım Toplantısı Yapıldı
![](/meb_iys_dosyalar/2022_09/22103713_dersimiz_tekirdag_2.jpg)
Müdürlüğümüz tarafından 2022-2023 Eğitim-Öğretim yılında İlkokul 4. Sınıflarda uygulanacak olan "Dersimiz Tekirdağ" projesinin kitap ve işleyiş süreci bilgilendirme ve tanıtımı İlimizde bulunan İlkokulların Okul Müdürleri ve Okul 4. Sınıf Zümre Başkanlarının katılımıyla gerçekleştirilmiştir.