TEKİRDAĞ İL MEM ARGE

Trakya Kalkınma Ajansı 2022 Teknik Destek Programı Başvuru Sonuçları Açıklandı

Trakya Kalkınma Ajansı 2022 Teknik Destek Programı Başvuru Sonuçları Açıklandı

Trakya Kalkınma Ajansı tarafından yürütülen "2022 Yılı Teknik Destek Programı" kapsamında Müdürlüğümüz koordinesinde başvuruları yapılan 4, ortağı olduğumuz 1 proje olmak üzere toplam 5 proje desteklenmeye değer görüldü.

Bu kapsamda;

  1. Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün başvuru sahibi olduğu "Araştırmacı Okul Ortamında Proje Yazma Becerilerinin Geliştirilmesi"
  2. Süleymanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün başvuru sahibi olduğu "Sosyal Beceriler ve Zihin Kuramı Becerilerinin Değerlendirilmesi ve Öğretimi Eğitimi"
  3. Çorlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün başvuru sahibi olduğu "Bir Öğrenim Aracı Olarak Hikâye Anlatıcılığı"
  4. Ergene İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün başvuru sahibi olduğu "İhmal ve İstismara Bütüncül Bir Bakış: Öncesi ve Sonrası İçin Etkili Müdahale Teknikleri"
  5. Tekirdağ Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'nün başvuru sahibi, Müdürlüğümüzün ise ortağı olduğu "Zor Kişiliklerle Etkili İletişim Kurma Sürecinde Hizmet Kapasitesinin Arttırılması" isimli projeler Kasım, Aralık, Ocak aylarında uygulanacaktır.

Projelerin hedef kitlelerini oluşturan tüm okul ve kurumlarımıza katılımcı seçimlerine dair bilgilendirme süreç içinde yapılacaktır.

Desteklemeye hak kazanan proje listesi için tıklayınız.

29-09-202229-09-2022

100. Yıl Mahallesi İnci Sokak No 17.19/1 59100 Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ - 0 282 261 20 11 Dahili 145

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.