TEKİRDAĞ İL MEM ARGE

"TİYATRO FESTİVALİ" KOORDİNASYON TOPLANTISI YAPILDITürk Milli Eğitiminin genel amaçları doğrultusunda öğrencilerin güzel sanatlar alanındaki yetenek ve becerilerini arttırmak; serbest zamanlarını değerlendirmek; okul-çevre arasındaki bağlarını sağlamlaştırmak; sanatın insan yaşamında vazgeçilmez bir gerçek olduğundan yola çıkarak gençlerin amatör duygularını harekete geçirebilmek; tiyatronun evrensel dilini kullanarak sanatla barışık, ekip çalışmasına uyumlu, kendini iyi ifade edebilen, üretebilmenin coşkusunu yaşayan bir gençlik oluşturabilmek; gençleri bu konuda cesaretlendirebilmek ve en önemlisi gençleri iyi birer tiyatro izleyicisi yapabilmek amacıyla Süleymanpaşa ilçesinde pilot olarak uygulanan Tiyatro Festivali projesinin bilgilendirme ve koordinasyon toplantısı yapıldı.

Şube Müdürümüz Gürcan Ayvaz başkanlığında İl Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonu'nda yapılan toplantıya; 57. Alay Anadolu Lisesi, Trakya Anadolu İmam Hatip Lisesi, Fatih Anadolu Lisesi, Namık Kemal Lisesi ve Tekirdağ Anadolu Lisesi, Yahya Kemal Güzel Sanatlar Lisesi, Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Tekirdağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden festival sorumlusu öğretmenler katıldı.
27-10-202227-10-2022

100. Yıl Mahallesi İnci Sokak No 17.19/1 59100 Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ - 0 282 261 20 11 Dahili 145

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.