Tekirdağ "Her Kitap Bir Dünya" Projesi ile Okuyor
![Tekirdağ](/meb_iys_dosyalar/2023_01/03105004_Her_Kitap_Bir_Dunya.jpg)
Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından başlatılan "Her Kitap Bir Dünya Projesi" çalışmaları devam ediyor.
Proje, öğrencilerde küçük yaşlardan itibaren kitap okuma alışkanlığının ve sevgisinin gelişmesi; öğretmen ve velilerin de okuma halkalarına eklenmesi ile okuma kültürünün günlük yaşam içerisinde; okulda ve evde; kalıcı bir şekilde yerleştirilmesi hedeflenmektedir. Bu hedef doğrultusunda okullarımız çalışmalarını sürdürmektedir. Projemize dâhil olan tüm öğretmen, öğrenci ve velilerimize teşekkür ederiz.