TEKİRDAĞ İL MEM ARGE

Aile Etkileşim Atölyesi

   
         
     


Projenin Amacı: Aile Etkileşim Atölyelerinin amacı; aile üyelerinin aile içindeki olası iletişim sorunlarının farkına varmalarının sağlanması, aile içi iletişim dinamiklerinin güçlendirilmesi ve velilerin çocuklarına kişisel, sosyal, duygusal ve akademik yönden gelişimlerine destek olabilmelerine yardımcı olunmasıdır.

Projenin Özeti: Aile Etkileşim Atölyeleri Projesi kapsamında Tekirdağ ilinde okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise seviyesinde öğrenim gören öğrencilerin velilerinin dâhil olacağı, okul yönetimlerinin organize edeceği etkinlikler gerçekleştirilecektir. Okullarda bu kapsamda gerçekleştirilecek etkinliklerin konularına okul yönetimi okulun rehberlik birimi ile birlikte okulun ve hedef grubu olan ailelerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak karar vereceklerdir.

Projenin Hedef Kitlesi: Tekirdağ ili genelindeki tüm eğitim kademelerinde öğrencisi bulunan veliler projenin hedef kitlesini oluşturmaktadır.

Projenin Başlama-Bitiş Tarihleri: 2023 Ağustos - 2024 Haziran

Atölye şablonu indirmek için tıklayınız.

Aile Etkileşim Atölyesi Etkinlik Talep Formu için tıklayınız.

100. Yıl Mahallesi İnci Sokak No 17.19/1 59100 Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ - 0 282 261 20 11 Dahili 145

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.