TEKİRDAĞ İL MEM ARGE
Tekirdağ Aile Etkileşim Atölyeleri Projesi Kapsamında "Teknoloji Bağımlılığı ve Ev Ortamında Dijital Detoks Uygulamaları" Konulu Atölye Çalışması Gerçekleştirildi
![Tekirdağ Aile Etkileşim Atölyeleri Projesi Kapsamında](/meb_iys_dosyalar/2024_05/30135656_hbr_2.jpg)
Müdürlüğümüzün "Aile Etkileşim Atölyeleri Projesi" kapsamında düzenlenen "Teknoloji Bağımlılığı ve Ev Ortamında Dijital Detoks Uygulamaları" konulu atölye çalışması Malkara Ayten Orhan Balkan Anokulu velilerinin katılımıyla , Psikolojik Danışman Özge TIĞLI tarafından gerçekleşti.