TEKİRDAĞ İL MEM ARGE
Tekirdağ Aile Etkileşim Atölyeleri Projesi Kapsamında "Zorlayıcı Davranışları Olan Çocuklar ve Etkin MüdahaleYöntemleri" Konulu Atölye Çalışması Gerçekleştirildi
![Tekirdağ Aile Etkileşim Atölyeleri Projesi Kapsamında](/meb_iys_dosyalar/2024_05/30135147_img20240530wa0015.jpg)
Müdürlüğümüzün "Aile Etkileşim Atölyeleri Projesi" kapsamında düzenlenen "Zorlayıcı Davranışları Olan Çocuklar ve Etkin MüdahaleYöntemleri" konulu atölye çalışması Çerkezköy Mehmet Akif Ersoy İlkokulu velilerinin katılımıyla Uzman Psikolojik Danışman Dr. Bingül KEMİKSİZ UZEL tarafından gerçekleşti.