TEKİRDAĞ İL MEM ARGE

Tekirdağ Kodluyor ve STEAM Projesi

Projenin Amacı: Tekirdağ Kodluyor ve STEAM Projesi'nin amacı; resmi ve özel tüm eğitim kademelerinde öğrenim görev öğrencilerimizi, teknolojik beceriler ile donatıp, tüketen değil üreten, sebep sonuç ilişkisi kurabilen, takım ruhuyla çalışabilen, gelişen teknoloji ile uyumlu bireyler olmalarına katkı sağlamak; eğitim yöneticilerimi ve öğretmenlerimizi de Kodlama ve STEAM alanlarında donanımlı hale getirmektir. 

 

Projenin Özeti: Tekirdağ Kodluyor ve STEAM Projesi kapsamında resmi ve özel tüm eğitim kademelerindeki öğrenci ve öğretmenlerimize "Kodlama ve STEAM" konularında eğitimler verilecektir. 

 

Projenin Hedef Kitlesi: Tekirdağ ili genelindeki resmi ve özel tüm eğitim kademelerinde öğrenim gören öğrenciler, Bilişim Teknolojileri Öğretmenleri ve gönüllü olarak projeye dâhil olmak isteyen Branş Öğretmenleri

 

Projenin Başlama-Bitiş Tarihleri: 2022 Ağustos - 2023 Haziran

 

- Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü Halide Selma Akdoğan Maker, Kodlama ve STEAM Laboratuvarı kullanımı başvuru formu için lütfen tıklayınız.

100. Yıl Mahallesi İnci Sokak No 17.19/1 59100 Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ - 0 282 261 20 11 Dahili 145

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.