TEKİRDAĞ İL MEM ARGE

Tekirdağ Veli Akademisi Projesi

Projenin Amacı: Okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise seviyesinde öğrenim gören öğrencilerin velilerinin, çocuklarının eğitim-öğretim süreçleri, çocuk gelişimi ve psikolojisi gibi eğitim-öğretime olumlu katkı yapabilecek konularda kişisel gelişimlerini desteklemeye yönelik eğitim ve seminer benzeri etkinlikler yapmaktır.  

 

Projenin Özeti: Proje kapsamında öncelik il, ilçe ve okul düzeyinde ekipler kurulacaktır. Proje uygulama sürecinde; İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri ve okullar tarafından eğitim, seminer ve benzeri çalışmalar gerçekleştirilecektir. Gerçekleştirilen faaliyetler AR-GE Birimi web sayfasında yer alan AR-GE Modülü üzerinden raporlanacaktır.   

 

Projenin Hedef Kitlesi: Tekirdağ ili genelindeki okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise seviyesinde öğrenim gören öğrencilerin velileri

 

Projenin Başlama-Bitiş Tarihleri: 2021 Ağustos - 2022 Haziran

 

- "Tekirdağ Veli Akademisi Projesi" rapor giriş ekranı için lütfen tıklayınız.

- Mayıs ayı etkinlik afişi için lütfen tıklayınız. (İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinin Mayıs 2022 programını göstermektedir. Etkinliklere yönelik ayrıntılı bilgi ve başvuru için lütfen ilgili İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile iletişime geçiniz.)

100. Yıl Mahallesi İnci Sokak No 17.19/1 59100 Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ - 0 282 261 20 11 Dahili 145

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.