TEKİRDAĞ İL MEM ARGE

TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları Sözleşme Süreci Başladı

TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları Sözleşme Süreci Başladı

TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları Destekleme Programı kapsamında yapılan başvurular değerlendirilerek https://bilimiz.tubitak.gov.tr/bilimFuariBasvuru.htm sayfasında ilan edilmiştir.

Bu kapsamda il genelinde toplam 39 okul/kurumumuzun başvurusu olumlu sonuçlanmıştır. 10. Bilim Fuarları kapsamında destek almaya hak kazanan projeler için sözleşmelerin elektronik ortamda e-imza ile imzalanma süreci başlamıştır. Yürütücülerin sözleşmelerini 30 Kasım 2023 saat 17:30'a kadar https://bilimiz.tubitak.gov.tr/bilimFuariBasvuru.htm adresinden imzalamaları gerekmektedir. Belirlenen tarihe kadar sözleşmelerini imzalamayan okullar destek haklarını kaybedeceklerdir.

Ekli listede yer alan ve destek almaya hak kazanan okulların sözleşmelerini elektronik ortamda imzalayabilmeleri için proje yürütücüsünün başvuru sırasında beyan ettiği e-posta adresine sözleşme linki gönderilmiştir. Sözleşmenin; belirtilen süre içerisinde Proje Yürütücüsü, Kurum Müdürü ve İlçe Milli Eğitim Müdürü (üç imza) tarafından e-imza aracılığıyla ile imzalanması gerekmektedir.

Kabul listesini görmek için tıklayınız.

100. Yıl Mahallesi İnci Sokak No 17.19/1 59100 Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ - 0 282 261 20 11 Dahili 145

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.